قوانین و مقررات سایت آقای انرژی

قوانین و مقررات استفاده از محتوا و محصولات کلینیک فوق‌تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی

در این وبسایت (www.AghayeEnergy.com) قصد داریم جدید‌ترین و به روزترین مباحث مرتبط با آموزش مهارت‌های فردی را با شما به اشتراک بگذاریم.

آموزش مهارت‌های فردی کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانهhttp://internet.ir/crime_index.html  می‌باشد .

 قبل از هر گونه فعالیت در سایت‌، ضروری است «قوانین و ضوابط استفاده از سایت « www.AghayeEnergy.com » با دقت مطالعه شود و برای ادامه‌ی فعالیت در سایت با آنها موافقت شود. این مقررات شامل:

۱٫ تنها مرجع خرید محصولات و دوره‌های امیرمحمد رضایی،سایتwww.AghayeEnergy.com است و فروش محصولات از طرق هیچ سایت دیگر یا کانال تلگرام‌، اینستاگرام و … ارائه نمی‌شود؛  بلکه فروش محصولات فقط از طریق سایت www.AghayeEnergy.com انجام می‌گردد.

۲٫ فقط فردی که بهای محصولات را به کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی پرداخته است‌، می‌تواند به همراه خانواده‌اش – پدر‌، مادر‌، همسر‌، فرزند، خواهر‌، برادر(آن هم فقط در صورتی که اعضای خانواده‌اش راغب باشند)‌ از آن محصول استفاده نماید. امیرمحمد رضایی به هیچ عنوان رضایت ندارد فردی که بهای محصولات را به سایتaghayeenergy.com نپرداخته است‌، از آن محصولات استفاده کند. بنابراین افراد اجازه‌ ندارند فایل‌های خریداری شده را در اختیار دیگران قرار دهند. در غیر اینصورت‌، فرد متخلف تحت پیگرد قانونی قرار داده می‌شود و کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی ، قانونا تمام ضرر و زیان ناشی از این عمل را از فرد خاطی دریافت خواهد نمود.

تبصره: در صورتی که کسی توانایی مالی برای تهیه‌ی محصول را نداشت می‌تواند  فایل‌های خریداری شده را از شخصی که از قبل فایل‌ها را به صورت قانونی از سایت خریداری کرده است دریافت کرده  و پس از اینکه به توان مالی رسید نسبت به  پرداخت وجه محصول اقدام نماید در غیر اینصورت استفاده و اجرای دستورات در آن آموزش شرعا حرام است.

 

۳. ایمیل شما در سایت‌، مهم‌ترین (و بلکه تنها) شناسه‌ی شماست. یعنی برای کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی ، تمام فعالیت‌های شما فقط از طریق ایمیل‌شما قابل ردیابی است و اگر آدرس ایمیلتان را فراموش نمایید، نباید از کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی انتظار داشته باشید که ایمیل شما را بداند یا بتواند آن را در سایت تشخیص دهد.

۴. از آنجا که حساب کاربری شما در سایت بر مبنای ایمیل شما ساخته می‌شود و تمامی فعالیت‌های شما اعم از خرید از سایت‌، مشارکت در نظرات و …‌‌ روی این پایه‌، یعنی آدرس ایمیل شما قرار می‌گیرد‌. بنابراین، به هیچ عنوان امکان تغییر ایمیل وجود ندارد.

۵. هر آدرس ایمیل‌ در سایت‌، یک حساب کاربری یکتا شناخته می‌شود. یعنی امکان جابه‌جایی محصولات خریداری شده از یک حساب کاربری به حساب کاربری دیگر (از یک آدرس ایمیل به آدرس ایمیل دیگری) میسر نیست حتی اگر این دو حساب‌، متعلق به یک فرد باشد.

۶. اگر فردی با چندین ایمیل متفاوت در سایت ثبت نام کند‌، از نظر سایت‌، هر پروفایل‌، یک حساب کاربری مجزا به حساب می‌آید و امکان تبادل و انتقال اطلاعات‌ میان پروفایل‌ها وجود ندارد. حتی اگر این پروفایل‌ها متعلق به یک فرد حقیقی باشند.

بنابراین‌، ضمن ثبت نام در سایت‌، در به‌خاطر‌سپردن آدرس ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام نموده‌اید کوشا باشید و آن را در محل امنی برای خودتان ثبت و ذخیره نمایید. زیرا تنها امکان ردیابی فعالیت‌های شما در سایت‌، فقط از طریق آدرس ایمیلتان خواهد بود. 

۷. تمامی محصولات کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی ، فقط به صورت دانلودی و فیزیکی هستند و پس از خرید موفق یک محصول‌، لینک‌های دانلود آن محصول به صورت خودکار در پروفایل فرد قرار داده می‌شود یا اینکه اطلاعات لازم برای ارسال پستی از شما دریافت می‌شود.

۸. به دلیل ماهیت محصولات سایت‌ که به صورت دانلودی و ارسال پستی هستند، به محض تأیید پرداخت بهای محصول‌‌، لینک‌های دانلود در اختیار فرد خریدار قرار می‌گیرد و یا به صورت پستی برای شما ارسال می‌گردد‌ و پس از آن هرگز امکان «لغو خرید» یا بازگشت وجه« در صورت دارا بودن شرایط» وجود ندارد.

۹. مهم‌ترین عاملی که موجب ایجاد نتایج پایدار از محصولات و آموزش‌های امیرمحمد رضایی می‌گردد‌، باور شما به موارد مطرح شده در محصولات و ایمان راسخ شما در انجام تمرینات آن در عمل و ادامه دادن به این روند است. تجربه ما از هزاران فرد متعهدی که محصولات را خریده‌اند و با ایمانی راسخ و پایدار‌، آن آموزه‌ها را به کار بسته‌اند‌، نشان داده که تغییرات وسیعی در تمام جنبه‌های زندگی‌شان رخ داده است. بنابراین‌، همه چیز به ایمان راسخ  شما برای تغییر و تعهد شما برای به کار بردن آموزش‌های آن دوره یا محصول در عمل‌، بستگی دارد. با این حساب کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی درباره ضمانت بازگشت وجه محصول خریداری شده تعهد کامل را دارد.

۱۰. پس از خرید محصولات‌‌، لینک‌های دانلود به سادگی در اختیار فرد خریدار قرار می‌گیرد و لازم است فرد برای دانلود محصول‌، از وسیله‌ی مناسبی استفاده نماید. یعنی از موبایل یا رایانه‌ای که حافظه‌ی کافی دارد و نرم‌افزارهای لازم برای دانلود در آن نصب شده است‌، استفاده نماید. این وب‌سایت هیچگونه مسئولیتی در برابر مشکلات دانلودی که ناشی از استفاده از وسیله‌های نامناسب برای دانلود هستند‌، ندارد. به عنوان مثال: موبایل با نسخه‌ی پایین که امکان نصب نرم‌افزارهای لازم برای دانلود در آن مهیا نیست یا از حافظه‌ی کافی برخوردار نیست‌.

۱۱. لینک‌های محصولات به صورت مادام‌العمر پس از تاریخ خرید در پروفایل فردی قرار داده می‌شود که از سایت خرید انجام داده است‌. بنابراین لازم است برای اطمینان بیشتراز محصول خریداری شده و در دسترس  پس از خرید محصول‌، در اولین فرصت‌، فایل‌ها را دانلود و آن‌ها را در محل امنی در سیستم خود ذخیره نماید.

۱۲. تنها امکان خرید محصولاتی در سایت میسر می‌باشد که در همان لحظه در بخش محصولات وجود دارند. پس از حذف یک محصول از لیست محصولات‌ توسط کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی ، امکان خرید آن محصول مهیا نیست.

اما در نظر داشته باشید که کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی همیشه قبل از حذف یک محصول از لیست محصولات، یک محصول جدید که جایگزینی بهتر و عالی‌تر‌ برای آن محصول است‌، به لیست محصولات اضافه می‌نماید و تصمیم برای حذف یا جایگزینی یک محصول‌، همواره توسط شخص امیرمحمد رضایی انجام می‌گیرد. بنابراین اگر می‌خواهید بدانید‌، کدام محصول برای خرید مناسب و مورد تأیید امیرمحمد رضایی است‌، به جای درخواست برای خرید یک محصول قدیمی که از سایت حذف شده است‌، فقط کافی‌است لیست محصولات را در منوی محصولات سایت‌، چک کنید.

۱۳. در محصولاتی که شامل بیش از یک جلسه هستند‌، امکان خرید جلسات به صورت مجزا وجود ندارد؛ زیرا آگاهی‌هایی که در جلسات آن محصول ارائه شده‌، قابل تفکیک نیست و نتیجه‌ای که از آن دوره یا محصول کسب می‌شود‌، بستگی به درک و اجرای آگاهی‌های تمام جلسات آن محصول دارد.

۱۴. امکانات حاصل از خرید یک محصول‌ از سایت فقط در دسترس همان فردی (یعنی همان پروفایل یا همان ایمیلی) است که‌، اقدام به خرید آن محصول از سایت نموده است. هیچ فردی با پروفایلی متفاوت از آن پروفایل حتی اگر همسر فرد خریدار باشد- قادر به استفاده از آن امکانات از طریق پروفایل خودش نیست. این امکانات شامل موارد ذیل هستند:‌

  • امکان دانلود محصول از طریق آن پروفایل‌

  • امکان دسترسی رایگان به آپدیت‌هایی که در آینده روی آن محصول مشخص قرار می‌گیرد‌

  • امکان مشاهده‌، درج نظر و مشارکت در بخش دیدگاه‌های آن محصول‌

 

۱۵. در هنگام خرید از سایت‌، لازم است هم به قیمت محصول (در نظر داشته باشید که تمامی قیمت‌های سایت به تومان هستند) و هم به نام محصول خریداری شده توجه نمایید زیرا پس از اتمام پروسه خرید‌، امکان هیچ تغییری وجود ندارد. بنابراین اگر فردی در خرید یک محصول اشتباه نماید‌، امکان جابه‌جایی خرید یا برگشت وجه، وجود ندارد.

 

۱۶. در راستای پشتیبانی پس از خرید‌، تیم پشتیبانی کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی را در قسمت «ناحیه کاربری در بخش پشتیبانی محصولات »  تمامی سولات شما درباره‌ی محصولات را پاسخ می‌دهد. از آنجا که تمامی سوالات به گونه‌ای کامل پاسخ داده می‌شود که هیچ سوالی حتی سوالات ۱۰۰ سال آینده را بی‌پاسخ نمی‌گذارد، به سوالاتی که در این باره از طریق ایمیل مطرح می‌کنید‌، پاسخ داده نخواهد شد. بنابراین وقت بگذارید و از منوی سایت قسمت «ناحیه کاربری بخش پشتیبانی محصولات »‌را انتخاب و سوالات خود را به دقت مطرح کنید.

۱۷٫ دانلود از سایت یا درج نظرات در بخش نظرات فایل‌های دانلودی‌، فقط مخصوص اعضاست. یعنی اعضایی که در سایت ثبت نام کرده‌اند و سپس با ایمیل و رمز عبورشان وارد سایت شده‌اند‌، امکان مشاهده‌ی لینک‌های دانلود فایل‌های دانلودی و مشارکت در بخش نظرات آن‌ها را دارند.

۱۸٫ ثبت‌نام در سایت‌، تغییر رمز عبور‌ و هر تغییرات قابل قبول در اطلاعات درج شده در پروفایل یک فرد‌، فقط و فقط باید توسط خود شخص انجام شود و نه کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

کلینیک آقای انرژی همواره نهایت تلاش خود را می‌کند تا کلیه سفارش‌ها درنهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد؛ اما اگر محصولی آسیب ببیند ما در اولین فرصت به‌صورت مجدد و رایگان برای شما همان محصول را ارسال می‌کنیم.

کلیه محتویات سایت کلینیک آقای انرژی شامل قانون حق تکثیرشده است و به سایت کلینیک آقای انرژی تعلق دارد و استفاده از این محتوا شامل پیگیری از افراد خاطی است.

 

روش ارسال

تمام محصولاتی که به‌صورت فیزیکی قابل‌ارائه هستند با شرکت تیپاکس یا پست پیشتاز ارسال می‌گردند. پس از تحویل به تیپاکس یا پست معمولاً پس ظرف دو روز کاری به دست خریدار می‌رسد. در حال حاضر تیپاکس به ۸۰ شهر ایران سرویس‌دهی دارد و شرکت پست ایران تمامی مناطق کشور را تحت پوشش خود دارد.

 

 قبل از اقدام برای درج نظر در سایت‌، قوانین درج نظر در سایت را با دقت مطالعه نمایید. قوانین درج نظرات شامل:

 

قوانین درج نظر در سایت‌ 

۱٫ پس از تأیید و انتشار نظرات‌، پرسش‌ها‌، پاسخ‌ها و… توسط مدیر‌، به هیچ عنوان امکان حذف یا ویرایش نظرات میسر نمی‌باشد.

۲. اطلاعات اعضای سایت کاملاً محفوظ است و به هیچ عنوان حتی با درخواست خود فرد در اختیار سایر اعضای سایت قرار داده نمی‌شود.

۳. امکان ایجاد ارتباطات خارج از سایت برای اعضاء، به هیچ وجه میسر نیست. بنابراین درج هرگونه اطلاعات مانند آدرس ایمیل‌، شماره تلفن‌، آی‌دی و … که به منظور ایجاد ارتباط با سایر اعضاء در خارج از سایت باشد‌، منتشر نخواهد شد و در صورت تکرار این عمل‌، فرد مذکور از فعالیت در سایت محروم می‌شود. البته تجربه نشان می‌دهد که ارتباط اعضاء در خارج از سایت‌، در اکثر مواقع‌، دارای نتیجه‌ی نامناسبی بوده است.

۴. تمام فعالیت‌های شما در سایت از قبیل، نوشتن نظر، پاسخ به سوالات دوستان و … با همان «نام نمایشی»‌ای ذخیره می‌شود که برای پروفایلتان انتخاب نموده‌اید (و در بخش «ویرایش حساب» قابل تغییر است).

۵.امکان تماس مستقیم یا از طریق تلفن‌، با امیرمحمد رضایی میسر نمی‌باشد. تنها راه ارتباط شما با استاد‌، از طریق ایمیل info@aghayeenergy.com می‌باشد. ضمنا ایرادهای فنی که در سایت با آن مواجه می‌شوید را نیز می‌توانید از طریق همین  آدرس ایمیل‌، اطلاع‌رسانی نمایید.

۶. ایمیل‌هایی که از سایت دریافت می‌کنید‌، به خاطر عضویت خودتان و به صورت خودکار توسط سایت ارسال می‌شود. بنابراین اگر علاقه‌ای به دریافت ایمیل از طرف سایت ندارید‌، کافی است در همان ایمیل دریافت شده‌، گزینه «لغو اشتراک» را کلیک نمایید.

۷. پس از ثبت نام در سایت‌، پروفایل فرد به هیچ وجه از سایت حذف نمی‌شود و مشارکت‌های قبلی‌اش از قبیل نظرات‌ و… در سایت باقی‌ می‌ماند. بنابراین اگر فردی پس از مدتی علاقه‌ای به حضور در این جمع نداشته باشد‌، به جای درخواست برای حذف پروفایل‌، فقط کافی است دیگر وارد سایت نشود.

۸. کلینیک فوق تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی حق ویرایش‌، حذف پروفایل یا محدود کردن فعالیت‌های هر فردی را دارد که‌ قوانین‌ این سایت را رعایت نمی‌کند.

 

۹٫  لطفاً سوالات و مطالب مرتبط با آموزش مهارت‌های فردی و مشاوره‌ی تحصیلی را برای ما ارسال کرده تا پاسخگویی موثرتری صورت گیرد و از ارسال مطالب نامرتبط خودداری فرمایید. برای سهولت و تسریع در پاسخگویی نظرات را به زبان فارسی برای ما ارسال نمایید.

۱۰٫  در ارسال نظرات لطفاً موارد فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده و درارسال نظرات و پاسخ به دوستان از به کار بردن کلمات نامناسب جداً خودداری فرمایید.  مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در این سایت به عهده وی می‌باشد. بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.

 ۱۱٫  تمامی پست های کاربران به صورت عمومی در سایت قرار می‌گیرد و هیچگونه فیلترینگی بر روی پست ها انجام نمی‌شود، بنابراین از کاربران عزیز خواهشمندیم از ارائه هر گونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که به هر نحوی مایل به انتشار آنها نیستید در سایت جداً خودداری نمایید. در غیر این صورت کلینیک هیچگونه مسئولیتی در اقبال اطلاعات افشا شده به عهده نخواهد گرفت. شماره موبایل افراد و یا اطلاعات پروفایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و به هیچ وجه افشا نخواهد شد.محتواهای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران حذف خواهد شد و در صورت درخواست مراجع قانونی اطلاعات فرد در اختیار مراجع قرار خواهد گرفت و مسئولیت محتوا تماما با نویسنده آن است و بیشتر از یک نفر در مورد محدود کردن دسترسی کاربران به سایت کاملا مختار است.

۱۲٫ تحلیلها، نظرات و نوشته‌های کاربران نظر شخصی آن ها بوده و کلینیک مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.

 ۱۳٫ انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات بوسیله e-mail نیز می شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. کلینیک مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. من بعنوان مسئول این سایت، تلاش می کنم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

۱۴٫ کلینیک موظف است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می دارید که استفاده پیوسته از وب سایت دلیل بر موافقت شما با  سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

 

قوانین استفاده از محتوا و اشتراک‌گذاری:

 

۱٫  در این سایت مقالات و فایل‌های صوتی و تصویری رایگانی در اختیار علاقمندان قرار داده‌ایم تا با مطالعه و بررسی آنها بتوانند مشکلات خود را برطرف کرده و راهکارهایی جهت افزایش مهارت‌های خود پیدا کنند.

۲٫  شما می‌توانید از تمامی مطالب قرارداده شده در سایت استفاده نمایید و درصورت تمایل و نیاز، با ذکر منبع آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

 

از همراهی شما دوستان عزیز متشکریم.

امیرمحمد رضایی