خیلی جالبه وقتی توی خیابون راه میریم یا با ماشین عبور می‌کنیم چپ و راست رو که نگاه می‌کنیم کلینیک‌های متفاوتی رو می‌بینیم که برای درمان جسمی انسان راه اندازی شدن مثل کلینیک دندون‌پزشکی، کلینیک چشم‌پزشکی، کلینیک عمومی و کلینیک‌های تخصصی و فوق‌تخصصی ولی برای درمان روح تا الان کلینیکی ندیدیم. شاید پیش خودمون بگیم مراکز روانشناختی و روان‌درمانی کلینیک‌هایی برای درمان روح هستن اما یه خورده بیشتر که فکر کنی بازم اون کلینیکی که مدنظر من و شماست، نیستن. هر نوع کلینیکی از هر نوع بیماری که فکرشو کنی توی ایران ما وجود داره ولی تا حالا ندیدیم یه کلینیکی باشه که تخصص و فوق‌تخصصش شاد کردن مردم یا درمان‌ اختلالات روحی باشه نه درمان های جسمی، هنوز ندیدم توی ایران کلینیکی باشه که به جای درمان با داروهای شیمیایی از درمان با داروهای طبیعی که فقط به دست خود بیمار ساخته میشه استفاده کنه، ای کاش توی ایران ما یه کلینیک بود که تخصص و فوق‌تخصصش ساختن انسان هایی با باور مثبت و قدرتمند یا انسان های امیدوار باشه.

خیلی جالبه سردر ورودی همه‌ی کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها اسم ۱۰۰ تا دکتر روی تابلوها نوشته شده که هر کدوم‌شون متخصص و فوق‌تخصص رشته‌های مختلف هستن. خیلی از مردم ما جلوی این تابلوها توقف میکنن و دکتر متخصص و مربوط به اختلال جسمی خودشون رو پیدا میکنن و میرن نوبت ویزیت میگیرن اما یه خورده  ریزبین‌تر که بشی روی تابلوهایی که اسم دکترها روشون نوشته شده دکتری پیدا نمی‌کنیم که فوق‌تخصص خوب کردن حال روحی مردم رو داشته باشه.

برای هر نوع اختلالات جسمی که فکرشو بکنی دکتر متخصص و فوق‌تخصصش وجود داره اما تا حالا ندیدیم دکتری وجود داشته باشه که فقط با مراجعه‌کننده خودش حرف بزنه و بخنده، در حدی که از شدت خنده دل درد بشن. تا حالا دکتری ندیدیم که به جای نسخه‌های شیمیایی، نسخه‌های طبیعی تجویز کنه، مثل:

هر ۸ ساعت یک بار به مدت نیم ساعت از ته دلت بخند.

هر ۶ ساعت یک بار به مدت ربع ساعت با یه موزیک شاد فقط برقص.

هر ۱۲ ساعت یک بار به مدت بیست دقیقه برو پیاده‌روی شکرگزاری.

و . . .

 

بزرگترین درد اینه که اکثر ایرانی‌ها تاثیر داروهای شیمیایی بر روی درمان‌مون رو بیشتر از داروهای طبیعی می‌بینیم در صورتی که کاملا اشتباه فکر می‌کنیم. چون که یک سری از افراد فکر میکنن اگر داروی شیمیایی رو مصرف کنن خوب خوب میشن اما نمیدونن داروهای شیمیایی اگه یه اختلال رو مداوا کنه یه اختلال دیگه رو خود به خود به وجود میاره.

نمیگم دکتر نرو یا اینکه داروی شیمیایی مصرف نکن اتفاقا خیلی خوبه که این همه به فکر سلامتیت هستی اما میخوام بهت بگم به خاطر همون اختلال‌های جسمی که داری کلی داروی شیمیایی مصرف میکنی میتونی با یه خورده سرمایه‌گذاری روی حال روحی خودت دور خیلی از داروهای شیمیایی رو خط بکشی

چرا کسی نیست اینا رو به گوش مردم برسونه

اصلا بیخیال، تا حالا دقت کردین…

اون شخصی که میلیاردها تومان ورشکست شده باید سراغ کدوم کلینیک بره؟ باید سراغ کدوم دکتر بره؟ باید دردش رو به کدوم متخصص یا فوق‌تخصص بگه؟ چه دارویی میتونه حالشو خوب کنه؟

اون شخصی که یکی از عزیزانش رو از دست داده یا خانواده‌اش رو از دست داده باید سراغ کدوم کلینیک و دکتر و متخصص بره؟

اون شخصی که از درون ضربه خورده و داغون شده باید کجا بره؟ پیش کدوم دکتر؟

اون شخصی که شکست روحی یا عشقی یا مادی یا عاطفی یا هر شکست دیگه ای که توی زندگیش خورده باید دردشو به کی بگه تا مرحمی برای دردش تجویز کنه؟

و هزاران اختلال روحی و جسمی دیگه وجود داره که هیچ مکانی یا شخص متخصصی برای درمانش در نظر گرفته نشده.

خیلی درد بزرگیه اگه یه درد توی وجودت یا زندگیت داشته باشی اما نه کلینیکی در کار باشه نه دکتر متخصص اون اختلال به وجود اومده و نه دارویی برای درمان

جریان کلینیک فوق‌تخصصی تحول آقای‌انرژی چیه؟

کلینیک فوق‌تخصصی تغییر و تحول آقای‌انرژی به طور جدی و رسمی در تیرماه سال ۱۳۹۶ آغاز به فعالیت کرد. این مجموعه در واقع اولین و بزرگترین کلینیک آموزشی و انگیزشی در جهت تغییر و تحول فردی در ایران است. این کلینیک به شیوه‌ای طراحی شده که برخلاف کلینیک‌های پزشکی کنونی نیاز به تعیین وقت قبلی برای معاینه نداره فقط کافیه هر زمان و در هر کجا که احساس کردی در رابطه با زمینه فعالیتی که داری نیازمند علم بیشتری هستی یا اینکه از لحاظ روحی و روانی نیازمند یه انرژی هستی تا مجددا استارت بزنی فقط کافیه وارد کلینیک بشی و در قسمت سیستم معاینه و تجویز آنلاین مسئله شخصی خودتو بیان کنی و بعد از یه مدت کوتاه پشتیبان و مدرس متخصص مخصوص به مسئله شخصی شما یک داروی عملی و کاملا طبیعی برای شما تجویز کرده و برای شما ارسال می‌کند.

سیستم معاینه و تجویز آنلاین در جهت تغییر و تحول و بهبود فردی برای اولین بار در ایران در ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ توسط امیرمحمّد رضایی ساخته شد و توانست با یک سیستم قوی و بروزرسانی شده حال روحی و روانی و مادی و معنوی بسیاری از مردم ایران و حتی دنیا رو به درجه عالی تبدیل کنه. معاینه و تجویز در هر زمینه خاص به صورت کاملا تخصصی توسط هر کدام از اساتید برتر و مجرب کشور انجام میشه و تمام تلاش بر این است که مراجعه‌کننده مسئله خود را تمام و کمال برطرف کرده و نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کند.

 

زمینه‌های فعالیت کلینیک فوق‌تخصصی تغییر و تحول آقای انرژی

تکنولوژی فکر، روان‌شناسی مثبت‌گرایی( مثبت‌اندیشی)، رهایی و فراموشی گذشته، انگیزش و هیجان

زندگی‌شاد، عزت نفس، اعتماد به نفس، استرس، رفع‌خجولی، فعالسازی کودک درون

هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی، مدیریت‌زمان، تصمیم‌گیری، استعدادیابی، افزایش بهره‌وری(غلبه بر تنبلی)

شخصیت‌شناسی (disc,mbti)، خودشناسی، تحلیل رفتار متقابل، personal branding

فن‌بیان، ارتباط موثر، متقاعدسازی اثربخش، زبان بدن، مذاکره حرفه‌ای

پادکست‌های آموزشی، انگیزشی، انرژی‌زا، معنوی

تندخوانی، تمرکز، انضباط شخصی

 

الهی یه روزی، یه زمانی، یه ساعتی، یه دقیقه‌ای، یه ثانیه‌ای

 

الهی یه روزی همه متوجه بشن که آموزش ندیدن هیچ فرقی با مرگ و مردن نداره

الهی یه روزی همه متوجه بشن که اگه آموزش نبینن دیگه نمیتونن پاشون رو از خونه شون بیرون بذارن

الهی یه روزی همه متوجه بشن آموزش و عمل کردن به دانسته‌هاشون تنها راه موفق شدن‌شونه

الهی یه روزی همه به این باور برسن که آموزش و انرژی و انگیزش بهترین داروهای دنیا هستن

الهی یه روزی صف انتظار برای آموزش دیدن طولانی ترین صف انتظار دنیا بشه

الهی یه روزی همه به این باور برسن که یه سری مشکلات جسمی اصلا نیاز به داروهای شیمیایی ندارن بلکه داروهای طبیعی و و سازنده دست خود انسان هسته که کارساز هستن